Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (351 entries)

en:  You still have %s tasks open.
pl: Ciągle masz %s otwartych zadań.

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
pl: %s jest klasy singleton i nie można utworzyć drugiej instancji.

en: %sEnable%s
pl: %sWłącz%s

en: (Unknown)
pl: (Nieznane)

en: (unknown)
pl: (nieznane)

en: .htaccess is currently not %swritable%s.
pl: Nie można obecnie %szapisać%s pliku .htaccess

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
pl: Nie włączono przekierowania 301 w pliku .htaccess.

en: 301 Redirect
pl: Przekierowanie 301

en: 301 SSL redirect enabled
pl: 301 SSL przekierowanie włączone

en: 301 redirect to https set.
pl: 301 przekierowanie do https.

en: 301 redirect to https set: .htaccess redirect.
pl: 301 przekierowanie do https set: .htaccess redirect.

en: A .htaccess redirect is faster and works better with caching. Really Simple SSL detects the redirect code that is most likely to work (99% of websites), but this is not 100%. Make sure you know how to regain access to your site if anything goes wrong!
pl: Przekierowanie w .htaccess jest szybsze i działa lepiej z cache (pamięć podręczna). Really Simple SSL wykrywa kod, który najprawdopodobniej zadziała (99% stron internetowych), ale nie jest to 100%. Upewnij się, że wiesz jak odzyskać dostęp do strony w przypadku gdyby coś poszło źle!

en: A definition of a siteurl or homeurl was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
pl: Definicja siteurl lub homeurl została wykryta w pliku wp-config.php, ale plik nie jest edytowalny.

en: Able to create destination folder
pl: Możliwe utworzenie docelowego katalogu

en: Activate SSL
pl: Aktywuj SSL

en: Activate SSL networkwide
pl: Aktywuj SSL dla całej sieci

en: Activate SSL per site
pl: Aktywuj SSL dla witryny

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
pl: Aby naprawić, aktywuj SSL dla witryny lub zainstaluj certyfikat typu Wildcard.

en: Activate networkwide to fix this.
pl: Włącz dla całej sieci, aby naprawić.

en: Activating plugin...
pl: Włącz wtyczkę...

en: After completing the installation, you can let Really Simple SSL automatically configure your site for SSL by using the 'Activate SSL' button.
pl: Po zakończeniu instalacji możesz pozwolić Really Simple SSL automatycznie skonfigurować SSL witryny za pomocą przycisku „Włącz SSL”.

en: All tasks
pl: Wszystkie zadania

en: Almost ready to migrate to SSL!
pl: Migracja do SSL prawie gotowa!

en: An Error Occurred:
pl: Wystąpił błąd:

en: An SSL certificate has been detected
pl: Nie wykryto certyfikatu SSL

en: An SSL certificate was detected on your site.
pl: Wykryto certyfikat SSL w twojej witrynie.

en: An error occurred, please try again.
pl: Wystąpił błąd, proszę spróbować ponownie.

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: As Really Simple SSL handles all the functionality this plugin provides, we recommend to disable this plugin to prevent unexpected behaviour.
pl: Ponieważ Really Simple SSL obsługuje wszystkie funkcje wtyczki, zalecamy wyłączenie tej wtyczki, aby zapobiec nieoczekiwanemu zachowaniu.

en: Attempting to install certificate...
pl: Próba zainstalowania certyfikatu…

en: Automatic certificate detection is not possible on your server.
pl: Na serwerze nie ma możliwości automatycznego wykrywanie certyfikatów.

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
pl: Podstawowa konfiguracja SSL zakończona! Popraw swój wynik z %sReally Simple SSL Pro%s.

en: Beautiful recipes optimized for Google.
pl: Piękne przepisy zoptymalizowane dla Google.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
pl: Witryna może zapętlić się w przekierowaniach, ponieważ zmienna $_SERVER["HTTPS"] nie jest ustawiona.

en: Because your server does not pass a variable with which WordPress can detect SSL, WordPress may create redirect loops on SSL.
pl: WordPress może spowodować pętlę przekierowań dla SSL, ponieważ twój serwer nie przesyła zmiennej dzięki której WordPress może wykryć SSL.

en: Because your site is behind a loadbalancer and is_ssl() returns false, you should add the following line of code to your wp-config.php.
pl: Należy dodać następującą linię kodu do wp-config.php, ponieważ twoja witryna używa loadbalancer i is_ssl() jest wyłączone.

en: Before you enable the htaccess redirect, make sure you know how to %sregain access%s to your site in case of a redirect loop.
pl: Zanim włączysz przekierowanie htaccess, upewnij się, że wiesz jak %sodzyskać dostęp%s do swojej strony w przypadku pętli przekierowań.

en: Before you migrate, please check for:
pl: Przed migracją, proszę sprawdź:

en: Black Friday sale! Get 40% Off Really Simple SSL Pro
pl: Wyprzedaż w Czarny Piątek! Uzyskaj 40% zniżki na wersję pro

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Certificate (CRT)
pl: Certyfikat (CRT)

en: Changes saved successfully
pl: Zmiany zapisane pomyślnie

en: Check again
pl: Sprawdź ponownie

en: Check manually
pl: Sprawdź ręcznie

en: Check out Really Simple SSL Premium
pl: Sprawdź Really Simple SSL Premium

en: Check out Really Simple SSL Pro
pl: Sprawdź Really Simple SSL Pro

en: Check your %slicense%s.
pl: Sprawdź swoją %slicencję%s.

en: Checking PHP version...
pl: Sprawdzam wersję PHP…

en: Checking SSL certificate...
pl: Sprawdzam certyfikat SSL…

en: Checking certs directory...
pl: Sprawdzam katalog certyfikatów…

en: Checking challenge directory reachable over http...
pl: Sprawdzam katalog wyzwań dostępny przez http…

en: Checking host...
pl: Sprawdzanie serwera…

en: Checking if CURL is available...
pl: Sprawdzam, czy CURL jest dostępny…

en: Checking if Terms & Conditions are accepted...
pl: Sprawdzanie, czy regulamin został zaakceptowany…

en: Checking if plugin folder exists...
pl: Sprawdzam czy katalog wtyczki istnieje…

en: Checking permissions...
pl: Sprawdzam uprawnienia…

en: Choose option
pl: Wybierz opcję

en: Click the refresh button.
pl: Kliknij przycisk odśwież.

en: CloudWays api key
pl: Klucz API CloudWays

en: CloudWays user email
pl: Adres e-mail użytkownika CloudWays

en: Completed
pl: Zakończono

en: Configure your Cookie Notice, Cookie Consent and Cookie Policy with our Wizard and Cookie Scan. Supports GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA and PIPEDA.
pl: Skonfiguruj swoją wiadomość plików cookies i politykę plików cookies z naszym Przewodnikiem i skanerem plików cookies. Wspiera GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA i PIPEDA.

en: Conversion of websites %s percent complete.
pl: Konwersja stron internetowych %s procent ukończonych.

en: Conversion of websites completed.
pl: Konwersja strony zakończona.

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy content
pl: Skopiuj treść

en: Could not retrieve server list
pl: Nie można było pobrać listy serwerów

en: Could not test certificate
pl: Nie można sprawdzić certyfikatu

en: Could not test certificate.
pl: Nie można sprawdzić certyfikatu.

en: Create a challenge directory
pl: Utwórz katalog testów

en: Create a folder called “.well-known”
pl: Utwórz folder o nazwie „.well-known”

en: Create a folder called “ssl”
pl: Utwórz katalog o nazwie „ssl”

en: Creating account...
pl: Tworzenie konta…

en: Credentials storage
pl: Przechowywanie poświadczeń

en: DNS Verification
pl: Weryfikacja DNS

en: Deactivate, and revert to http. This will remove all changes by the plugin.
pl: Deaktywuj i powróć do http. To usunie wszystkie zmiany stworzone przez ten plugin.

en: Deactivate, but stay on SSL.
pl: Deaktywuj, ale zostań na SSL.

en: Deactivate, keep https
pl: Deaktywuj, zachowaj https

en: Deactivate, revert to http
pl: Deaktywuj, powróć do http

en: Deactivating the plugin while keeping SSL will do the following:
pl: Wyłączenie wtyczki przy zachowaniu SSL spowoduje:

en: Destination folder already exists
pl: Docelowy folder już istnieje

en: Detected status of your setup.
pl: Wykryto ustawienia konfiguracji.

en: DirectAdmin password
pl: Hasło DirectAdmin

en: DirectAdmin username
pl: Nazwa użytkownika DirectAdmin

en: Directories
pl: Katalogi

en: Disable OCSP Stapling
pl: Wyłącz OCSP

en: Dismiss all Really Simple SSL notices
pl: Odrzuć wszystkie powiadomienia z Really Simple SSL

en: Documentation
pl: Dokumentację

en: Domain
pl: Domena

en: Don't show again
pl: Nie pokazuj ponownie

en: Download
pl: Pobieranie

en: Download system status
pl: Pobierz status systemu

en: Easily migrate your website to SSL.
pl: Łatwo przenieś swoją witrynę do SSL.

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Enable 301 .htaccess redirect
pl: Włącz przekierowanie 301 w .htaccess

en: Enable 301 redirect
pl: Włącz przekierowanie 301

en: Enable High Contrast mode
pl: Włącz wysoki kontrast

en: Enable SSL
pl: Włącz SSL

en: Enable WordPress 301 redirect
pl: Włącz przekierowanie 301 w WordPressie

en: Enable a .htaccess redirect or WordPress redirect in the settings to create a 301 redirect.
pl: Włącz przekierowanie .htaccess lub przekierowanie w ustawieniach WordPress, aby stworzyć przekierowanie 301.

en: Enable this option to permanently dismiss all +1 notices in the 'Your progress' tab
pl: Włącz tę opcję, aby na stałe odrzucić wszystkie +1 powiadomienia w zakładce "Twoje postępy"

en: Enabling auto renew...
pl: Włączanie automatycznych odnowień…

en: Error code %s
pl: Kod błędu %s

en: Error code %s.
pl: Kod błędu %s.

en: Error enabling auto renew for Let's Encrypt
pl: Błąd podczas włączania automatycznego odnawiania Let's Encrypt

en: Error occurred when retrieving the webpage.
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania strony.

en: Errors were reported during installation
pl: Wystąpiły błędy podczas instalacji

en: Errors were reported during installation.
pl: Wystąpiły błędy podczas instalacji.

en: Failed retrieving access token
pl: Nie udało się pobrać tokena dostępu

en: Failed to activate plugin
pl: Nie udało się włączyć wtyczki

en: Failed to gather package information
pl: Nie powiodło się zebranie informacji o paczce

en: Failed to install plugin
pl: Nie udało się zainstalować wtyczki

en: Fire mixed content fixer with different method
pl: Odpal naprawianie mieszanej treści z innymi metodami

en: For more information, please read this %sarticle%s
pl: Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj %sartykuł%s

en: GDPR/CCPA Privacy Suite
pl: GDPR/CCPA Pakiet Prywatności

en: General
pl: Ogólnie

en: General Issues
pl: Ogólne problemy

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generating SSL certificate...
pl: Generowanie certyfikatu SSL…

en: Get detailed insights into visitors' behaviour with Burst Statistics, the privacy-friendly analytics dashboard from Really Simple Plugins.
pl: Uzyskaj szczegółowy wgląd w zachowanie odwiedzających dzięki Burst Statistics, przyjaznemu dla prywatności pulpitowi analitycznemu od Really Simple Plugins.

en: Get ready with PRO!
pl: Przygotuj się z wersją Pro!

en: Go PRO!
pl: Idź po wersję PRO!

en: Go ahead, activate SSL!
pl: Dalej, aktywuj SSL!

en: Go to activation
pl: Przejdź do właczania

en: Go to dashboard
pl: Przejdź do kokpitu

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
pl: Cześć, używasz Really Simple SSL już od miesiąca, niesamowite! Jeśli masz chwilę, proszę rozważ pozostawienie recenzji na WordPress.org, żeby nasza wtyczka stała się sławna. Bardzo to doceniamy! Jeśli masz jakieś pytania lub opinie, zostaw nam %swiadomość%s.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
pl: Cześć! Really Simple SSL zabezpiecza twoją witrynę od jakiegoś czasu. Ekstra! Jeśli masz chwilę, rozważ wystawienie nam opinii na WordPress.org i podziel się wrażeniami z korzystania z wtyczki. Będziemy bardzo wdzięczni! Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo sugestie, przekaż nam %swiadomość%s.

en: Hosting provider
pl: Dostawca hostingu

en: Http references in your .css and .js files: change any http:// into https://
pl: Odnośniki http w twoich plikach .css i .js: zamień każdy http:// na https://

en: HttpOnly Secure cookies have been set automatically!
pl: HttpOnly Secure cookies zostało ustawione automatycznie!

en: If enabled, all the Really Simple SSL pages within the WordPress admin will be in high contrast
pl: Jeśli włączone, wszystkie strony Really Simple SSL w obrębie admina WordPress będą w wysokim kontraście

en: If the conversion does not proceed after a few minutes, click %shere%s to force the conversion process.
pl: Jeżeli konwersja nie zacznie się po kilku minutach, kliknij %stutaj%s żeby wymusić proces.

en: If the setting 'stop editing the .htaccess file' is enabled, you can't change this setting.
pl: Jeżeli ustawianie "zatrzymaj edycję .htaccess" jest włączone, nie możesz zmienić tych ustawień.

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer."
pl: Jeżeli opcja jest aktywna, naprawa treści mieszanej zostanie uruchomiona na init hook zamiast na template_redirect hook. Użyj opcji tylko jeżeli występują problemy z naprawą treści mieszanej.

en: If this user stops editing, the lock will expire after %s minutes.
pl: Jeśli ten użytkownik przestanie edytować, blokada wygaśnie po %s minutach.

en: If you want to customize the Really Simple SSL .htaccess, you need to prevent Really Simple SSL from rewriting it. Enabling this option will do that.
pl: Jeżeli chcesz dostosować plik .htaccess Really Simple SSL, musisz zapobiec nadpisywaniu go przez Really Simple SSL. Wybierz opcję, aby tego dokonać.

en: If you’re certain an SSL certificate is present, please check “Override SSL detection” to continue activating SSL.
pl: Jeśli masz pewność, że certyfikat SSL jest obecny, zaznacz opcję „Zastąp wykrywanie SSL”, aby kontynuować włączanie SSL.

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server
pl: Obrazki, arkusze stylów lub skrypty z domen nie posiadających certyfikatu SSL: usuń je lub przenieś je na swój własny serwer

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
pl: Obrazki, arkusze stylów lub skrypty z domeny bez certyfikatu SSL: usuń je lub przenieś na własny serwer.

en: Improve security - Upgrade to Pro
pl: Popraw ochronę - aktualizuj do pro

en: Improve security with Really Simple SSL Pro.
pl: Popraw bezpieczeństwo z Really Simple SSL Pro.

en: Improve security: Add Cross-Site Protection Headers to prevent malicious attacks
pl: Popraw bezpieczeństwo: dodaj nagłówki Cross-Site Protection, aby zapobiec złośliwym atakom

en: Improve security: Add security headers
pl: Popraw bezpieczeństwo: dodaj nagłówki bezpieczeństwa

en: Improve security: Enable HTTP Strict Transport Security (HSTS)
pl: Popraw bezpieczeństwo: Włącz HTTP Strict Transport Security (HSTS)

en: In most cases you need to leave this enabled, to prevent mixed content issues on your site.
pl: W większości przypadków należy pozostawić włączone, aby uniknąć problemów z zawartością mieszaną w twojej witrynie.

en: Information about landing page redirects
pl: Informacje o przekierowaniach na stronę docelową

en: Inside the folder called “.well-known” create a new folder called “acme-challenge”, with 644 writing permissions.
pl: Wewnątrz folderu o nazwie „.well-known” utwórz nowy folder o nazwie „acme-challenge” z 644 uprawnieniami do zapisu.

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Install %sManually%s.
pl: Zainstaluj %sręcznie%s.

en: Install SSL certificate
pl: Zainstaluj certyfikat SSL

en: Install a Let's Encrypt SSL Certificate with Really Simple SSL
pl: Zainstaluj certyfikat Let's Encrypt z pomocą Really Simple SSL

en: Install your certificate.
pl: Zainstaluj swój certyfikat.

en: Installation
pl: Instalacja

en: Installation failed.
pl: Instalacja nie powiodła się.

en: Installation finished
pl: Instalacja została zakończona

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: Installing
pl: Instalowanie

en: Installing SSL certificate using PLESK API...
pl: Instalowanie certyfikatu SSL z użyciem API PLESK…

en: Installing SSL certificate...
pl: Instalowanie certyfikatu SSL…

en: Installing plugin...
pl: Instalowanie wtyczki...

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Instructions manual
pl: Ręczna instrukcja

en: Invalid license.
pl: Nieprawidłowa licencja.

en: Learn more about security headers
pl: Dowiedz się więcej o nagłówkach bezpieczeństwa

en: Leave a review
pl: Dodaj opinię

en: License invalid
pl: Nieprawidłowa licencja

en: License valid
pl: Prawidłowa licencja

en: Lightweight plugin without any setup to make your site SSL proof
pl: Lekka wtyczka bez żadnej konfiguracji, aby twoja witryna była zabezpieczona przez SSL

en: Login credentials incorrect
pl: Nieprawidłowe dane logowania

en: Major security issue!
pl: Poważny problem z zabezpieczeniem!

en: Maybe later
pl: Może później

en: Missing license.
pl: Brakuje licencji.

en: Mixed Content
pl: Mieszana treść

en: Mixed content fixer
pl: Naprawa mieszanych treści

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
pl: Naprawa mieszanej treści nie jest włączona. Włącz tę opcję, aby naprawić mieszaną treść na swojej stronie.

en: Mixed content fixer was successfully detected on the front-end.
pl: Naprawa treści mieszanej została wykryta poprawnie

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Multisite
pl: Sieć witryn

en: Navigate in FTP or File Manager to the root of your WordPress installation:
pl: Przejdź w FTP lub menedżerze plików do katalogu głównego instalacji WordPressa:

en: Networkwide activation does not check if a site has an SSL certificate. It just migrates all sites to SSL.
pl: Aktywacja w całej sieci nie sprawdza czy witryna posiada certyfikat SSL, ale migruje wszystkie witryny do SSL.

en: Next step
pl: Następny krok

en: No
pl: Nie

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
pl: Brak przekierowania 301. Włącz przekierowanie 301 w ustawieniach WordPress, aby przekierować 301 na stałe.

en: No 301 redirect to SSL enabled.
pl: 301 przekierowanie do SSL nie jest włączone.

en: No SSL certificate has been detected.
pl: Nie wykryto certyfikatu SSL.

en: No SSL detected
pl: Nie wykryto SSL

en: No SSL detected.
pl: Nie wykryto SSL.

en: No choice has been made regarding networkwide or per site activation.
pl: Nie dokonano wyboru odnośnie aktywacji w całej sieci lub na każdej stronie.

en: No recommended redirect rules detected.
pl: Nie wykryto rekomendowanych zasad przekierowania.

en: Not all recommended security headers are installed
pl: Nie wszystkie rekomendowane nagłówki bezpieczeństwa są zainstalowane

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: OCSP stapling should be enabled by default. You can disable if this is not supported by your hosting provider.
pl: OCSP powinno być domyślnie włączone. Można wyłączyć, jeśli nie jest to obsługiwane przez hostingodawcę.

en: Once every 5 minutes
pl: Raz na na 5 minut

en: Once every day
pl: Raz dziennie

en: Once every minute
pl: Raz na minutę

en: Once every week
pl: Raz każdego tygodnia

en: One click SSL optimization
pl: Optymalizacja SSL za pomocą jednego kliknięcia

en: Open
pl: Otwórz

en: Options saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Or set your wp-config.php to %swritable%s and reload this page.
pl: Lub ustaw plik wp-config.php jako %szapisywalny%s i przeładuj stronę.

en: Or set your wp-config.php to writable and reload this page.
pl: Lub ustaw plik wp-config.php jako zapisywalny i przeładuj stronę.

en: Our Plugins
pl: Nasze wtyczki

en: Our plugins
pl: Nasze wtyczki

en: Override SSL detection if %smanual check%s clears.
pl: Zastąp wykrywanie SSL, jeśli %ssprawdzenie ręczne%s zostanie usunięte.

en: Package information retrieved
pl: Pobrane informacje o pakiecie

en: Per site activation is not available above 50 sites
pl: Włączenie na wybranej witrynie nie jest dostępne powyżej 50 witryn

en: Please %srefresh detection%s if a certificate has been installed recently.
pl: Proszę %sodświeżyć wykrywanie%s jeśli certyfikat został ostatnio zainstalowany.

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
pl: Proszę zaktualizować do ostatniej wersji, żeby móc używać wszystkich funkcji wtyczki.

en: Plesk host
pl: Adres hosta Plesk

en: Plesk password
pl: Hasło Pleska

en: Plesk username
pl: Nazwa użytkownika Pleska

en: Plugin activated
pl: Wtyczka aktywowana

en: Plugin already installed!
pl: Wtyczka jest już zainstalowana!

en: Plugin dependency error
pl: Błąd zależności wtyczki

en: Plugin installed
pl: Wtyczka została zainstalowana

en: Premium Support
pl: Pomoc techniczna premium

en: Previous
pl: Poprzednia

en: Private Key (KEY)
pl: Klucz prywatny (KEY)

en: Re-check
pl: Sprawdź ponownie

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Read more about this add on.
pl: Przeczytaj więcej o tym dodatku.

en: Really Simple Plugins
pl: Wtyczki Really Simple

en: Really Simple SSL 4.0. Learn more about our newest major release.
pl: Really Simple SSL 4.0. Dowiedz się więcej o naszym najnowszym poważnym wydaniu

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
pl: Wtyczka i dodatki Really Simple SSL nie przetwarzają danych osobowych, więc w przypadku wykorzystania ich na twojej witrynie przepisy RODO nie mają zastosowania. Nasza polityka prywatności dostępna jest <a href="%s" target="_blank">tutaj</a>.

en: Really Simple SSL automatically detects your settings and configures your website to run over HTTPS. To keep it lightweight, we kept the options to a minimum. Your website will move to SSL with one click.
pl: Really Simple SSL automatycznie wykrywa ustawienia i konfiguruje witrynę do działania z HTTPS. Żeby wszystko było łatwe, ograniczyliśmy opcje do minimum. Twoja witryna zostanie przeniesiona do SSL jednym kliknięciem.

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires PHP 5.6 or higher
pl: Really Simple SSL nie może zostać aktywowany. Ta wtyczka wymaga PHP 5.6 wyższej

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires WordPress 4.8 or higher
pl: Really Simple SSL nie może zostać aktywowany. Ta wtyczka wymaga WordPressa w wersji 4.8 lub wyższej

en: Really Simple SSL detected an SSL certificate, but has not been configured to enforce SSL.
pl: Really Simple SSL wykrył certyfikat SSL, ale nie został skonfigurowany aby wymusić SSL.

en: Really Simple SSL has converted all your websites to SSL.
pl: Really Simple SSL przekształcił wszystkie twoje strony do wersji z SSL.

en: Really Simple SSL has converted all your websites to non SSL.
pl: Really Simple SSL przekształcił wszystkie twoje strony do wersji bez SSL.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
pl: Really Simple SSL nie otrzymał odpowiedzi ze strony internetowej.

en: Really Simple SSL is installed, but no valid SSL certificate is detected.
pl: Really Simple SSL został zainstalowany, ale nie wykryto ważnego certyfikatu SSL.

en: Recommended by Really Simple Plugins
pl: Polecane przez Really Simple Plugins

en: Recommended security headers enabled.
pl: Włączono zalecane nagłówki zabezpieczeń.

en: Recommended security headers installed
pl: Rekomendowane nagłówki bezpieczeństwa zainstalowane.

en: Redirect loops
pl: Pętla przekierowań

en: Redirects all requests over HTTP to HTTPS using a PHP 301 redirect. Enable if the .htaccess redirect cannot be used, for example on NGINX servers.
pl: Przekieruj wszystkie żądania nad HTTP do HTTPS używając przekierowania PHP 301. Włącz, jeżeli przekierowanie .htaccess nie może być używane, na przykład na serwerach NGINX.

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Remaining tasks
pl: Pozostałe zadania

en: Remember to change your URLs in external services like Google Analytics, Search Console and others. This should prevent any data loss resulting from the switch to https.
pl: Pamiętaj o zmianie adresów URL w usługach zewnętrznych, takich jak Google Analytics, Search Console i innych. Powinno to zapobiec utracie danych w wyniku przejścia na https.

en: Reset Let's Encrypt
pl: Zresetuj Let's Encrypt

en: Retrieving DNS verification token...
pl: Pobieram token weryfikacyjny DNS…

en: Retrieving package information...
pl: Pobieranie informacji o pakiecie…

en: Retry
pl: Ponów

en: SSL Activated
pl: SSL aktywowane

en: SSL Not activated
pl: SSL nie aktywne

en: SSL Status Test
pl: SSL test status

en: SSL certificate will expire on %s.
pl: Certyfikat SSL wygaśnie w dniu  %s.

en: SSL configuration finished!
pl: Konfiguracja SSL zakończona!

en: SSL is activated network wide.
pl: SSL jest aktywne w całej sieci.

en: SSL is activated on your site.
pl: SSL jest aktywne na twojej stronie.

en: SSL is activated per site.
pl: SSL jest aktywne na stronie.

en: SSL is enabled networkwide.
pl: SSL jest włączone w całej sieci.

en: SSL is enabled on your site.
pl: SSL jest włączone w twojej witrynie

en: SSL is enabled per site.
pl: SSL jest włączone na stronie.

en: SSL is not enabled yet
pl: SSL nie jest jeszcze włączone

en: SSL is not enabled yet.
pl: SSL nie jest jeszcze włączone.

en: SSL is not enabled.
pl: SSL nie jest włączone.

en: SSL is not yet enabled on this site.
pl: SSL nie jest jeszcze włączone na tej stronie.

en: SSL is now activated. Check if your website is secure by following this article.
pl: SSL jest teraz aktywne. Sprawdź czy twoja strona jest bezpieczna podążającym za tym artykułem.

en: SSL settings
pl: Ustawienia SSL

en: SSL successfully installed on %s
pl: Zainstalowano SSL na %s

en: SSL type:
pl: Rodzaj SSL:

en: Save
pl: Zapisz

en: Save and continue
pl: Zapisz i kontynuuj

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Security Headers Test
pl: Test nagłówków bezpieczeństwa

en: Select to enable SSL networkwide or per site.
pl: Wybierz, aby włączyć SSL dla całej sieci lub dla każdej witryny z osobna.

en: Self-hosted and privacy-friendly analytics tool.
pl: Samodzielne i przyjazne dla prywatności narzędzie analityczne.

en: Self-hosted, Privacy-friendly analytics tool
pl: Własnym hostingu, przyjazne dla prywatności narzędzia analityczne.

en: Server type:
pl: Rodzaj serwera:

en: Set your wp-config.php to %swritable%s and reload this page.
pl: Ustaw plik wp-config.php jako %szapisywalny%s i przeładuj stronę.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Setup
pl: Konfiguracja

en: Site conversion in progress. Please refresh this page to check if the process has finished. It will proceed in the background.
pl: Konwersja strony w trakcie. Proszę odświeżyć tę stronę, żeby zobaczyć czy proces się ukończył. Proces odbywa się w tle.

en: Skip DNS check
pl: Pomiń sprawdzanie DNS

en: Some things can't be done automatically. Before you migrate, please check for:
pl: Niektórych rzeczy nie da się zrobić automatycznie. Przed migracją, sprawdź:

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Stop editing the .htaccess file
pl: Nie zmieniaj pliku .htaccess

en: Store for renewal purposes. If not stored, renewal may need to be done manually.
pl: Przechowuj w celu odnowienia. Jeśli nie będzie zachowane, odnowienie może wymagać ręcznej interwencji.

en: Successfully installed Let's Encrypt
pl: Zainstalowano Let's Encrypt

en: Successfully retrieved server id and app id
pl: Pobrano identyfikatory serwera i aplikacji

en: Support
pl: Pomoc

en: Support forum
pl: Forum wsparcia

en: System Status
pl: Status systemu

en: System detection encountered issues
pl: Wykrywanie systemu napotkało problemy

en: Terms & Conditions
pl: Zasady i warunki

en: Terms & Conditions are accepted.
pl: Regulamin został zaakceptowany.

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
pl: Plik "force-deactivate.php" musi zostać zmieniony do .txt. W innym przypadku twoje SSL może zostać dezaktywowane przez każdego w internecie.

en: The .htaccess redirect rules selected by this plugin failed in the test. Set manually or dismiss to leave on WordPress redirect.
pl: Reguła przekierowania .htaccess wybrana przez tę wtyczkę nie zdała testu. Ustaw ręcznie lub odrzuć żeby zostawić przekierowanie WordPress.

en: The .htaccess redirect will remain active
pl: Przekierowanie .htaccess pozostanie aktywne

en: The 301 .htaccess redirect is the fastest and most reliable redirect option.
pl: Przekierowanie 301 .htaccess  jest najszybszą oraz najbardziej niezawodną opcją.

en: The Terms & Conditions were not accepted. Please accept in the general settings.
pl: Regulamin nie został zaakceptowany. Proszę zaakceptować w ustawieniach ogólnych.

en: The URL you use to access your Plesk dashboard. Ends on :8443.
pl: Adres URL używany do uzyskiwania dostępu do pulpitu Plesk. Kończy się :8443.

en: The WordPress 301 redirect will stop working
pl: Przekierowanie WordPress 301 przestanie działać

en: The challenge directory is used to verify the domain ownership.
pl: Katalog testów służy do weryfikacji własności domeny.

en: The following recommended security headers are not detected:
pl: Następujące zalecane nagłówki zabezpieczeń nie są wykrywane:

en: The mixed content fixer could not be detected due to a cURL error: %s. cURL errors are often caused by an outdated version of PHP or cURL and don't affect the front-end of your site. Contact your hosting provider for a fix.
pl: Naprawa mieszanej treści nie została wykryta ze względu na błąd cURL: %s. Błędy cURL często są spowodowane przestarzałą wersją PHP lub cURL i nie wpływają na front-end twojej strony. Skontaktuj się ze swoim dostawcom hostingu w celu naprawy.

en: The mixed content fixer is active, but was not detected on the frontpage.
pl: Naprawa mieszanej treści jest aktywna, ale nie została wykryta na frontpage.

en: The mixed content fixer will stop working
pl: * Naprawa treści mieszanej przestanie działać

en: The recommended security headers are detected on your site.
pl: Rekomendowane nagłówki bezpieczeństwa zostały wykryte na twojej stronie.

en: The wizard is currently being edited by %s
pl: Przewodnik jest obecnie edytowany przez %s

en: The wp-config.php file is not writable, and needs to be edited. Please set this file to writable.
pl: Plik wp-config.php nie jest zapisywalny i wymaga edycji. Ustaw go na zapisywalny.

en: This appears to be an invalid license key for this plugin.
pl: Klucz licencyjny dla wtyczki jest niepoprawny.

en: This detection method is not 100% accurate.
pl: Metoda wykrywania nie jest w 100% skuteczna.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
pl: To może spowodować problemy przy aktywacji SSL dla całej sieci, gdyż SSL będzie wymuszony dla subdomen, które nie mają ważnego certyfikatu.

en: This option is enabled on the network menu.
pl: Opcja jest włączona w menu sieci.

en: This will clear all settings for Really Simple SSL Let\'s Encrypt, and will clear the order in the ssl/keys directory.
pl: Spowoduje to wyczyszczenie wszystkich ustawień dla Really Simple SSL Let's Encrypt i wyczyści kolejność w katalogu ssl/keys.

en: Tips & Tricks
pl: Porady & Triki

en: To deactivate the plugin correctly, please select if you want to:
pl: Żeby poprawnie dezaktywować wtyczkę, proszę wybierz jeśli chcesz:

en: To ensure all traffic passes through SSL, please enable a 301 redirect.
pl: Żeby się upewnić że cały ruch przechodzi przez SSL, proszę aktywuj przekierowanie 301.

en: Upgrade to pro
pl: Ulepsz do wersji pro

en: Validating license...
pl: Sprawdzam licencję…

en: Value
pl: Wartość

en: Visit Dashboard
pl: Przejdź do kokpitu

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: We have detected the %s plugin on your website.
pl: Wykryliśmy wtyczkę %s w twojej witrynie.

en: We have not detected any known hosting limitations.
pl: Nie wykryliśmy żadnych znanych ograniczeń hostingu.

en: We strongly recommend to create a %sbackup%s of your site before activating SSL
pl: Mocno zalecamy utworzenie %skopii bezpieczeństwa%s twojej strony przed aktywacją SSL

en: WordPress 301 redirect enabled. We recommend to enable a 301 .htaccess redirect.
pl: Przekierowanie WordPress 301 włączone. Zalecamy włączenie przekierowanie 301 .htaccess

en: Yes
pl: Tak

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support and increased security with HSTS included.
pl: Automatyczny skan w wersji Pro może zrobić to za ciebie, dodatkowo otrzymasz pomoc techniczną premium i zwiększone zabezpieczenia z HSTS.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
pl: Automatyczny skan w wersji Pro może zrobić to za ciebie, dodatkowo otrzymasz pomoc techniczną premium, zwiększone zabezpieczenia z HSTS i wiele więcej!

en: You can find your Plesk username and password in %s
pl: Możesz znaleźć swoją nazwę użytkownika i hasło Plesk w %s

en: You can switch back to directory verification here.
pl: Tutaj można wrócić do weryfikacji katalogu.

en: You have a premium add-on with a version that is not compatible with the >4.0 release of Really Simple SSL.
pl: Masz dodatek premium w wersji, która nie jest kompatybilna z wersją >4.0 Really Simple SSL.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
pl: Musisz ustawić przekierowanie 301 na SSL. Jest to ważne z punktu widzenia SEO

en: You have switched to DNS verification.
pl: Przełączono się na weryfikację DNS.

en: You may need to login in again.
pl: Być może będziesz musiał zalogować się ponownie.

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
pl: Używasz instalacji wielowitrynowej z subdomenami, ale witryna nie posiada certyfikatu typu Wildcard.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
pl: Używasz instalacji wielowitrynowej z podfolderami, co powoduje, że wtyczka nie może dodać brakującej zmiennej serwera w wp-config.php.

en: Your Key and Certificate directories are not properly protected.
pl: Katalogi kluczy i certyfikatów nie są odpowiednio chronione.

en: Your certificate is valid to: %s
pl: Twój certyfikat jest ważny do: %s

en: Your certificate will be renewed and installed automatically.
pl: Twój certyfikat zostanie odnowiony i zainstalowany automatycznie.

en: Your certificate will expire on %s. You can renew it %shere%s.
pl: Twój certyfikat wygaśnie %s. Można go odnowić %stutaj%s.

en: Your license is not active for this URL.
pl: Twoja licencja nie jest aktywna dla tego adresu URL.

en: Your license key expired on %s.
pl: Twój klucz licencyjny wygasł %s.

en: Your license key has been disabled.
pl: Klucz licencji został dezaktywowany.

en: Your license key has reached its activation limit.
pl: Twój klucz licencyjny osiągnął swój limit aktywacji.

en: Your progress
pl: Twój postęp

en: Your site address will remain https://
pl: Adres twojej witryny pozostanie https://

en: Your site uses Divi. This can require some additional steps before getting the secure lock.
pl: Twoja strona używa Divi. To może wymagać jakiś dodatkowych kroków zanim strona uzyska zamek bezpieczeństwa.

en: Your site uses Elementor. This can require some additional steps before getting the secure lock.
pl: Twoja strona używa Elementor. To może wymagać jakiś dodatkowych kroków zanim strona uzyska zamek bezpieczeństwa.

en: Your website does not send all recommended security headers.
pl: Witryna nie wysyła wszystkich zalecanych nagłówków bezpieczeństwa.

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
pl: Plik wp-config.php musi zostać edytowany, ale nie jest zapisywalny.

en: copied!
pl: skopiowano!

en: domain
pl: domena

en: networkwide
pl: dla całej sieci

en: no response
pl: brak odpowiedzi

en: per site
pl: dla witryny
